Antigenní test na Covid-19 ze slin Clongene 1 ks

Test pro detekci antigenu COVID-19 ve vzorcích slin COVID-19-Antigen.

Jedinečná, neinvazivní metoda vyšetření antigenu SaRS-Cov-2.

 • unikátní, bezbolestný, šetrný a jednoduchý odběr
 • hlavně vhodný pro seniory, děti, pro pacienty s kognitivními poruchami, Alzheimer centra
 • vhodný pro každého, kdo má problém s výtěrem z nosohltanu
Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Kód: 89
99 Kč
Kategorie: Antigenní testy na Covid-19
Položka byla vyprodána…

Test je proplácen pojišťovnami, dovozce je registrován.

Antigenní test ze slin je schválen dle rozhodnutí Ministerstva zdravotnictví z 24.2. jako vhodný k sebetestování.

Seznam antigenních testů, pro které vydalo ministerstvo výjimku, a podmínky pro udělení výjimky – Ministerstvo zdravotnictví (mzcr.cz)

 

Neinvazivní test ze slin s výsledkem do 15 minut detekuje virus v jeho inkubační periodě, v akutní fázi i počáteční fázi nemoci. Rychlý (rapid) a velmi přesný antigenní test, schválený Ministerstvem zdravotnictví s příspěvkem pro firmy.

Jednoduché testování, které podle českého návodu (v balení) zvládne každý.

Rychlotest na antigen Covid-19 je vhodný pro detekci nového koronaviru ve vzorcích ze slin. Test pomáhá diagnostikovat pacienty s podezřením na infekci SARS-CoV-2. SARS-CoV-2 Rapid Antigen Test je laterální chromatografický test určený pro kvalitativní detekci antigenu SARS-CoV-2 přítomného ve slinách. Test je určen pro detekci antigenu viru SARS-CoV-2 u osob s podezřením na onemocnění COVID-19. Podle výsledků klinických studií neexistuje významný statistický rozdíl výsledků testování mezi PCR testy a testy ze slin tohoto výrobce. Klinická účinnost testů pro detekci antigenu COVID-19 ve vzorcích slin byla stanovena v prospektivních studiích se vzorky odebranými 648 jednotlivých symptomatických pacientů a asymptomatických pacientů u nichž bylo podezření na COVID 19. V porovnání s RT-PCR testy byly výsledky shodné s 96,8%. 

Obsah balení:

 • 1x kazeta testu
 • 1x extrakční činidlo
 • 1x prostředek k odběru slin
 • 1x odběrová zkumavka
 • 1x kapátko
 • 1x příbalový leták v ČJ

Vlastnosti testu:

 • klinická specificita = 100%
 • klinická citlivost = 98,5%
 • Schválení BfArM
 • snadné použití
 • rychlé a spolehlivé výsledky testu za cca 15 minut
 • lze provést pomocí naso- a orofaryngeálních vzorků
 • skladování při pokojové teplotě
 • jsou zahrnuty všechny testovací komponenty
 • žádná zkřížená reaktivita s jinými koronaviry, jako jsou MERS, 229E, NL63, KHU1 nebo chřipka A, B

Rychlá dostupnost výsledku

Rychlá dostupnost výsledku do 15 minut s vysokou úspěšností výsledků rychlotestu. Přítomnost viru do jednoho týdne od nakažení detekuje s téměř 100% přesností.

Rychlotest ke kvalitativní detekci antigenu SARS-COV-2 lidském nosohltanu.

 

Detailní popis obsahu balení:

Testovací zařízení utěsněné ve fóliovém sáčku s vysoušedlem Zkušební zkumavka s ředicím roztokem uzávěr filtru Sterilovaná vatová tyčinka na obder vzorek z nosohltanu. Charakteristika: Rychlý chromatografický imunotest na kvalitativní detekci antigenu SARS-COV-2 lidském nosohltanu. Tento test je určen pro profesionální diagnostické použití in vitro a je určen na pomoc při včasné diagnostice infekce SARS-COV-2 u pacientů s klinickýmmi příznaky. Poskytuje pouze počáteční výsledek testu a za účelem potvrzení infekce COVID-19 by se měly používat konkrétnější diagnostické metody.

Test se provádí na základě podezření z onemocnění COVID-19. Antigenní test využívá vysoce citlivé monoklonální protilátky ke zjištění nucleocapsidového proteinu prostřednictvím výtěru z nosu. Testovací pásek sestává z následujících částí: vzorková podložka, reagenční podložka, reakční membrána a absorpční podložka.

Reagenční podložka obsahuje koloidní zlato sdružené s monoklonálními protilátkami

Návod k použití:

Před testováním nechte celou soupravu při pokojové teplotě. Na výtěr používejte pouze aplikátory, které jsou přiloženy v této soupravě. získávání vzorků Opatrně vložte aplikátor do nosu pacienta, až po povrch zadního nosohltanu. Udělejte výtěr z povrchu nosohltanu, přičemž aplikátorem otočte několikrát.

Vytáhněte aplikátor z nosní dutiny. Postup přípravy vzorku pro antigenní certifikovaný rychlotest COVID-19. Vložte testovací extrakční zkumavku do příslušného držáku na zkumavky. Ujistěte se, že zkumavka stojí pevně a dosahuje spodek držáku. Přidejte 0,3 ml (10 kapek) činidla do extrakční zkumavky. Vložte výterový aplikátor do extrakční zkumavky, která obsahuje 0,3 ml činidla. Aplikátor otočte nejméně 6krát ve směru hodinových ručiček. Hlavu aplikátoru tlačte na spodní část extrakční zkumavky a také po jejím bocích. Aplikátor nechte ve zkumavce 1 minutu. Vytiskněte roztok z aplikátoru do extrakční zkumavky. Roztok bude použit jako vzorek pro testování. Úschova a skladování vzorků: Vzorky by měly testovat ihned po odebrání.

 

Pokud je potřebný převoz vzorků, doporučuje se jejich minimální zředění – může dojít ke snížení citlivosti testu. Na základě dat jsou vzorky stabilizované 72 hodin při teplotě 2 a 8 ° C.

Testování ze vzorku:

Vyjměte testovací kazetu z obalu a položte ji na rovný povrch. Pevně zavřete extrakční zkumavku. Obraťte extrakční zkumavku a nakapejte 4 kapky vzorku do vzorkovacího okna. Vyčkejte objeví barevné proužky – výsledek by se měl objevit do 15 minut.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.